загрузка...


Чоловік на ім’я Хеп Коллінз не так давно звільнився з місць позбавлення волі. Він провів за ґратами більшу частину свого життя і можна було б подумати що такий значний тюремний термін він міг отримати за вчинене ним тяжкий злочин. Але справа виглядала дещо інакше, він, як і більшість його співвітчизників був призваний до лав збройних сил під час В’єтнамської кампанії. Але головний герой став відмовником, він вирішив ухилитися від військової служби і в результаті був визнаний дезертиром. Такий великий термін за вчинений ним вчинок суд визнав цілком справедливим і адекватним.

Чоловік витримав усі випробування і врешті-решт опинився на волі. Тепер він влаштувався працювати на квіткову плантацію де і познайомився з Леонардом Пайном, ветераном війни у В’єтнамі. Новий знайомий був свідком страшних подій на його очах вбивали та калічили людей, що позначилося на його психічному стані.

Родичі намагалися терпіти його часті нервові зриви, але відвернулися від нього після того, як він зізнався в нетрадиційній сексуальній орієнтації. Серіал Хеп і Леонард 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Мікл, Нік Гомез
Актори: Білл Сейдж, Джефф Поуп, Ніл Сенділендс, Джиммі Сімпсон, Рон Рогге, Trace Masters, Крістіна Хендрікс, Джеймс Пьюрфой, Полліанна Макінтош, Майкл Кеннет Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress