загрузка...


Жителі планети навіть не здогадуються, хто живе поруч з ними. Перед глядачем постає симпатична дівчинка на ім’я Хільда. Від усіх інших її відрізняє те, що вона має здатність знаходити пригоди. Кожен день для неї наповнений цікавим і одночасно з цим загадковим. Її можна назвати сміливою дівчинкою, адже вона не боїться зустрітися з дивними створіннями, як тролі, деревні люди і велетні. Але це ще не все дивовижні події, адже Хільда проживає зі своєю мамою в ельфійське місті. Такі сусіди не до душі маленьким істотам, з цієї причини вони прикладають всі зусилля, щоб вигнати героїню в долину.

Але у героїні є вірний помічник-вихованець на ім’я Твін, що супроводжує її кожен раз, як тільки вона виходить за межі свого будинку. Разом вони бачать створінь, що мешкають в скандинавському світі. У чарівній території ховається велика кількість секретів і загадок, які необхідно розкрити головній героїні. Серіал Хільда 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

На Хільду звалюється цілий потік несподіваних подій, з якими їй належить впоратися. Однак проблеми з небаченими істотами теж чекає свого рішення, адже вони досі не можуть прийняти нових жителів.

Режисер: Енді Койл
В ролях: Белла Ремсі, Аміра Фалзон-Оджо, Олівер Нельсон, Дейзі Хаггард, Расмус Хардайкер, Рейчел Аткінс, Кору Інгліш, Саймон Гринолл, Каїса Хаммарлунд, Девід Менкин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress