загрузка...


Маріус протягом багатьох років промишляє кримінальною діяльністю. Він є професійним шахраєм, за плечима якого величезна кількість успішно провернутых справ. Але одного разу удача відвернулася від чоловіка, і він потрапив до в’язниці. Коли термін підходить до завершення, головний герой телефонує з родичем. Той повідомляє, що за воротами його чекають великі неприємності у вигляді впливових мафіозі, кинутих на пристойну грошову суму. Страшна новина шокує Маріуса, який уявити не може, як позбутися від звалилися труднощів. Раптово до Піту приходить досить дивна ідея.

Разом з ним в камері сидить піт, який неодноразово розповідав про своїх бабусі і дідуся, що обожнюють єдиного онука. Трохи обміркувавши хитромудрий задум, арештант вирішує перевтілитися в свого сусіда по камері. Він вважає, що слеповатые люди похилого віку, які не бачилися з онучком досить давно, не виявлять різкої підміни, адже вони поняття не мають, як виглядає дорослий хлопчик.

Герой шалено щасливий, що зміг придумати неймовірно хитрий план. Він навіть не підозрює, чим незабаром обернеться занадто ризикована авантюра. Серіал Хитрий Піт 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сет Гордон, Сара Піа Андерсон, Брайан Кренстон
Актори: Майк Х’юстон, Педжа Вахдат, Джастін Котсонас, Рене Давид Іфра, Віктор Вільямс, Джованні Рібізі, Марін Айрленд, Макс Дарвін, Джеффрі Де Серрано, Кароліна Видра

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress