Ася і Геннадій разом жоден рік. Їх життя було щасливим і гармонійним до певного моменту. Хлопці шалено любили один одного, займалися вихованням маленького синочка. Все було добре, ніхто не замислювався, що можуть нагрянути великі зміни. Несподівано, сталася трагедія. Загинув маленький Антошка в пожежі. Для батьків це стало величезною втратою, вони не могли повірити в те, що їх кровинки більше немає поруч. Життя виявилося дуже жорстоким. Ася не знає як жити далі, адже вона втратила будь-який сенс після смерті п’ятирічного Антона. З кожним днем жінці стає все гірше, вона не може впоратися з депресією. Відносини між подружжям зійшли нанівець, і вони прийняли рішення про розлучення.

Ася пройшла через неймовірні випробування, намагалася звести рахунки з життям. Однак, у неї з’явився шанс знову стати щасливою. Жінка познайомилася з пожежником Миколою. Чоловік розповів їй подробиці трагедії, що сталася рік тому, коли загинула дитина Асі. Як стало відомо, на згарищі були виявлені останки лише економки Аліси. Що говорить про Антона, що останки його не були знайдені! В душі Асі з’явилася Надія, що її малюк живий!

Ніхто не вірить жінці, але вона і не збирається нікому нічого довести. Потрібні лише мінімальні зачіпки, щоб спробувати самостійно розібратися у всьому. Серіал Хлопчик мій всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Пархоменко
Актори: Ірина Тараник, Прохор Дубравін, Юлія Юрченко, Ігор Рубашкін, Олесь Власов, Тетяна Скляр, Ярослав Гуревич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress