Серіал Хороша боротьба 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Діана Локхарт — молода жінка, що працює в юридичній фірмі. Вона отримує солідну заробітну плату, яка дозволяє їй ні в чому собі не відмовляти. Вона може дозволити собі дорогі речі і розкішну квартиру. Однак цього їй виявилося замало. Діана починає здійснювати не самі легальні угоди. Ось тільки незабаром усе це спливає на поверхню. В результаті всього цього головна героїня втрачає не тільки всі свої заощадження, але і дорогу квартиру. Працювати в цій фірмі після всього, що сталося, також навряд чи дозволять. Поступово вся її звичне життя руйнується і здається, що виходу з цієї ситуації немає.

У неї є молодша сестра по імені Майя, яка працює адвокатом. Її життя з-за проблем сестри також стала гірше. Репутація дівчата сильно погіршився, з-за чого їй перестали довіряти великі справи. Чи зможуть вони повернутися до нормального життя після всього, що сталося? Надалі з Діаною трапляється неприємна ситуація, один з недобросовісних клієнтів втягує їх у фінансовий скандал і їх контра банкрутує!

Діану та її племінницю взяв на роботу Лукка Куїн, він володіє власною юридичною фірмою. У їх житті починається зовсім новий шлях. Серіал Хороша боротьба 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брук Кеннеді
Актори: Крістін Баранскі, Джастін Барта, Каш Джамбо, Роуз Леслі, Делрой Ліндо, Сара Стіл, Еріка Н. Тэйзел, Скотт Брюс, Квітня, Кору Котт


загрузка...