Головна героїня-Діана є відомою і успішною бізнес-леді, яка втратила роботу. У неї була велика компанія, і приносила великі гроші. Раптом жителі міста заговорили про те, що вона шахрайка. І тепер її вигнали з власної компанії. Жахлива несправедливість і чутки погубили всю кар’єру персони. У дами є хрещена дочка, вона теж страждає через цю ситуацію. Дівчата не знають, як врятувати матеріальне становище. Як передати всьому населенню, що вони ні в чому не винні? Їх жорстоко обмовили. Вони будуть рухатися разом і намагатися відновити все, що будували роками.

Безробітні знаходять хорошого адвоката з Чикаго, ця людина всім серцем хоче їм допомогти. Вони стають однією командою, яка буде йти до переможного кінця. Діана вже досвідчений юрист, і знає практично все, що відбувається в місті. Вона вивчила всі історії і легенди, скупила всі газети, де вказано її ім’я, щоб ніхто не прочитав їх ганебну ситуацію. Хоч вони і слабкі створення, але зможуть стійко відстояти всі інтриги, скандали і події.

Вони зможуть довести, що сильні і не зламаються навіть після таких брудних пліток. У них все піде добре, і в майбутньому чекатимуть тільки перемоги. Серіал Хороша боротьба 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брук Кеннеді
Актори: Крістін Баранскі, Джастін Барта, Каш Джамбо, Роуз Леслі, Делрой Ліндо, Сара Стіл, Еріка Н. Тэйзел, Скотт Брюс, Квітня, Кору Котт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress