Черговий, драматичний американський серіал «Хороша дружина». У центрі подій звичайна дружина одного прокурора США. Головну героїню звуть Алісія Флоррик, яка працює домогосподаркою, з-за того що її чоловік обіймає високий пост і їй немає необхідності в роботі, тому весь свій вільний час вона приділяє вихованню своїх двох дітей. Але, в один момент, вся її життя круто змінюється, її чоловік опиняється в самій гущавині подій, пов’язаних з сексуальним скандалом. Після цього його звинувачують ще й у корупції, з-за чого його засуджують до позбавлення волі, а Алісія в цей час залишається зовсім одна і не має ніяких засобів до подальшого життя.

Тепер вся її життя, дуже круто змінюється, але світ не без добрих людей, і її старий знайомий Уїлл Гарднер, маючи свою юридичну компанію, допомагає Алісії з працевлаштуванням, так як вона має юридичну освіту. Тепер, вона повинна сама забезпечувати себе і свою сім’ю, і довести всім, що вона не зовсім втрачена в юридичній справі. Серіал Хороша дружина 7 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але, виявляється, що їй досить важко знову вникнути у всі справи юридичного права. Звичайно б, якби не це потрясіння зі зрадою чоловіка, все було б набагато простіше, легше і швидше.

Режисер: Розмарі Родрігез, Майкл Цинберг, Брук Кеннеді
В ролях: Джуліанна Маргуліс, Метт Зукри, Арчі Панджабі, Грем Філліпс, Макензі Вега, Джош Чарльз, Крістін Баранскі, Алан Каммінг, Кріс Нот, Зек Греньє

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress