загрузка...


Термін ув’язнення в тюрмі для професійної шахрайки закінчився. Летті Добеші випускають на свободу навіть трохи раніше, оскільки врахували її гарну поведінку. Перед арештом у жінки знайшли заборонені препарати, а також викрили її у використанні наркотичних засобів. За нею рахувався ще один грішок — жінка могла нанести шкоду рідній дитині, перебуваючи під наркотичним кайфом. У жінки забрали малюка, позбавивши батьківських прав. У Летті було достатньо часу, щоб обміркувати подальші плани. Все попереднє життя героїні можна вважати великою помилкою і суцільним непорозумінням.

Жінка влаштувалася в маленькій забігайлівці, бажаючи почати нове існування, в якому не буде порушення закону і неприйнятної поведінки. Колишній кримінальниці незабаром нагадали про її непривабливому статусі після звільнення. Несправедливе ставлення підштовхнуло Добеші на ту ж слизьку доріжку. Вчорашня кримінальниця початку обчищати готельні номери. Вона випадково почула розмову кілера і наймача в одному з номерів. Вбивця за солідний гонорар повинен позбавити життя дружину замовника.

Летті не могла забути про неприємний інцидент. Їй захотілося врятувати нещасну жінку. Що ж станеться, коли героїня зустрінеться з кілером? Серіал Хороша поведінка 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Магнус Мартенс, Міккель Нёргор, Марк Пізнарскій
Актори: Мішель Докер, Хуан Дієго Ботто, Fred Austin, Мері Остін, Nyles Steele, Террі Кінні, Джої Керн, Люсія Струс, Курт Банер, Тодд Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress