Елеонор Шеллстроп, як і багато її близькі друзі, ніколи не замислювалася про життя після смерті і про те, що за кожен необдумано вчинений проступок обов’язково настане розплата. Енергійна, життєрадісна, але вимушена підкорятися суспільним нормам і правилам поведінки дівчина завжди залишалася в душі справжньої бунтаркою. Час розплати за всі вчинені за життя гріхи настає в момент її трагічної загибелі. Елеонор потрапляє в свого роду виправний табір для заблукалих душ, в якому кожен її життєвий крок піддасться ретельному зважуванню і аналізу.

Для допомоги в самовдосконаленні її гріховної особистості до неї приставляється особистий наставник Майк. Помічник божественного походження повинен показати Елеонорі всі її помилки, вчинені нею за життя, і вказати вірний шлях до виправлення молодої дівчини. Все в райській окрузі вірять у чудодійність подібних методів, але особисто сама Шеллстроп досі переконана в тому, що її відправили сюди помилково.

Чи зможе молода дівчина отримати для себе другий шанс для того, щоб прожити щасливе і мирне життя на Землі? Серіал Хороше місце 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дрю Годдард, Морган Секетт
Актори: Бамбаджан Бамба, Руман Казі, Сет Морріс, Меріл Хетеуей, Крістен Белл, Джаміла Джамі, Емілі Ерлук, Ку Сіркар, Зік Ніколсон, Емі Окуда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress