загрузка...


Є три подруги в особі вже дорослих жінок, що можуть вважатися такими, що відбулися людьми. Тільки саме в цій спроможності і ховається їх проблема. Вони далекі від понять успішних представників суспільства. Життєві мрії, виявилися позаду. Всі амбіції давно розгублені, а кар’єра так і не дійшла до свого піку. У власних очах, вони виглядають найпростішої сірістю, що не варта щастя. Але на жаль, за подібним настроєм приходять і проблеми. Які накривають одразу трьох героїнь. І для їх вирішення, потрібні гроші. Тільки ось саме грошей, у них і немає.

Дівчатам потрібно терміново вирішити свою фінансову проблему, інакше майбутнє, стане ще більш темним. І звичайно ж, вони не знаходять варіанти краще, ніж пограбування. Першою метою їх стане простою магазинчик, а в ролі зброї виступить іграшковий пістолет. І на подив дівчат, все проходить з легкістю, азартом, інтересом і помітною вигодою. Звичайно ж, подібна справа їх захоплює і вони беруться всі за більші цілі. І за всієї цієї радістю, вони зовсім не бачать проблем. Серіал Хороші дівчата 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А їх з’явилося чимало, адже влада не сплять і шукають нову банду грабіжників. Дорога попереду здається хиткою, адже вона може обернуться позбавленням від всіх проблем. А може стати доріжкою за ґрати до ще більших бід.

Режисер: Дженіс Кук-Леонард, Тодд Холленд
В ролях: Ретта, Мей Уітман, Кейтлін Окслі, Брекстон Бйорк, Калеб Емері, Саттон Джонстон, Міла Міддлсуорт, Крістіан Адам, Ніколас Олександр, Деджа Ді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress