Серіал Хороші дівчата 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги опиняється миловидні і симпатичні дівчата, які постійно проводять час разом. У них не вистачає заощаджень для того, щоб здійснити свою мрію і просто купити нову сукню. Головні героїні втомилися від того, що у них немає грошей, щоб вони не робили і де б не шукали роботу, все одно заощаджень не вистачало. Тоді хороші подруги вирішили змінити свій напрямок і перестати допомагати людям на деякі миті. Спланувавши найближчий злочин, дівчата хочуть пограбувати супермаркет, тим самим поповнити свою скарбничку.

Все, що потрібно дівчатам для пограбування — це маски і зброю, адже чим вони будуть загрожувати оточуючим людям в супермаркеті. Скоро виявилося, що маски вони можуть вибрати будь, адже в даний момент в сучасному світі продається все, що завгодно. Серіал Хороші дівчата 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але стосовно пістолетів у дівчат не було достатніх коштів, а також зв’язків, щоб придбати небезпечну іграшку. Замість справжніх пістолетів головні героїні купили в тому ж супермаркеті іграшкові і напали на господаря магазину.

Режисер: Сара Піа Андерсон, Дін Парізо
Актори: Рита, Мей Вітман, Кейтлін Оксле, Брекстон Б’єркен, Калеб Емері, Саттон Джонстон


загрузка...