Саша Барон Коен, творець псевдо-документального серіалу «Ху із Америка?», пропонує своїм глядачам побачити запаморочливу політичну і соціальну сатиру, зачіпає безліч суперечливих суспільних тенденцій і обнажающую сучасні проблеми в комедійному ключі. Приймаючи образ різних людей, головний герой вирушає досліджувати сферу культури і область американської політики, щоб показати, як вони впливають на громадську свідомість. Першим на сцену виходить образ доктора філософії і разом з тим прихильники теорії змови, публікує свої розслідування на сумнівних сайтах.

Потім ми побачимо доктора, що займається дослідженням гендерних питань. Третьому героєм стає колишній в’язень, захоплений художнім мистецтвом і бажає реалізувати себе як артиста. Останнім персонажем виявляється ізраїльський військовий фахівець, що бажає озброїти не тільки шкільних вчителів Америки, але і дітей віком від трьох до шістнадцяти років.

Любите запаморочливі комедії, висміюють сучасні тенденції? Тоді не пропустіть серії комедійно-сатиричного серіалу «Хто така Америка? / Ху із Америка?» 1 сезон (2018) онлайн на нашому сайті. Бажаємо приємного перегляду.

Режисер: Саша Барон Коен, Деніел Грей Лонгіно, Нейтан Філдер
Актори: Саша Барон Коен, Емануель Постаккіні, Дік Чейні, Крісті Конес, Метт Гаец, Тед Коппел, Трент Лотт, Корінн Олімпус, Ларрі Претт, Дейна Рорабейкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress