У серіалі «Хто ти» відомий психотерапевт виявляється втягнутою в кримінальну історію з непередбачуваним фіналом. Образ лікаря-психотерапевта у багатьох асоціюється з героями голлівудських фільмів. Затишна атмосфера кабінету, вкрадливий голос і зручна шкіряна меблі. Саме так, на думку обивателів повинні виглядати лікарі людських душ. Вибираючи професію психотерапевта, Інга Штефан старанно продумувала власний образ, щоб не розчарувати своїх пацієнтів. Це дало позитивні результати, але в певний момент, пацієнти перестали відвідувати сеанси Інги.

Доктор Штефан з’ясовує, що її репутація під загрозою: люди вважають психотерапевта некомпетентною, звинувачують її в доведенні власних пацієнтів до самогубства. Справа в тому, що кілька людей, що відвідували її сеанси загинули. Проведене розслідування та медична експертиза не виявили ознак насильницької смерті: люди без видимих причин звели рахунки з життям. Серіал Хто ти всі серії (2018) дивитися в хорошій якості.

Інга не вірить у випадкові збіги, і таємниче зникнення коханого тільки переконує її у власній правоті. Дивіться серіал і дізнаєтеся, що дівчина вирішує самостійно розібратися в сформованій ситуації.

Режисер: Анатолій Матешко
В ролях: Катерина Кузнєцова, Антон Батырев, Ігор Пазыч, Ярослав Гуревич, Мирослав Павличенко, Анастасія Матешко, Олег Примогенов, Сатаров Роман, Анна Лебедєва, Сергій Солодов, Ольга Радчук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress