загрузка...


Реакція людей на страшні діагнози типу рак, очевидна, перед очима пролітає життя, згадуєш, що зробив і що не встиг і намагаєшся наздогнати час, використовуючи останні можливості, ну і з надією лікуєшся найдоступнішими способами перебуваючи в постійній депресії і занепаді сил. Комедійна драма знайомить нас з трьома друзями ще зі школи не розлий вода. Тесс, самотня і тому її постійно затримують на роботі, вдома все одно ніхто не чекає, зате вона відмінний друг, Джоель, недавно пережив розлучення, отримав у вигляді компенсації два мільйони доларів і намагається почати життя спочатку, десять років під керівництвом примхливої ​​дружини, дають про себе знати.

І нарешті, Чарлі, добрий малий, що живе в сімейне щастя з двома діточками і чарівною дружиною, планує третю дитину. Загалом, відмінна компашка і нічого не віщувало біди, поки в один з днів друзі не впізнали, що Чарлі хворий на рак. При цьому, він не схожий на тих сумовитих хворих. Він бігає, працює, бере участь в громадських дружніх розборках і лікується… найважливіше питання як. Виявляється він відмовився від хімії, вважаючи, що вона лише посилює процес і спустошує людину, як морально, так і фізично і, вивчивши інші способи, прийшов до висновку, що народна медицина набагато ефективніше і безпечніше. До того ж у нього маса прикладів зцілення.

І, якщо натхнений Чарлі влаштував удома маленький овочевий заводик для виробництва його «Ліків», то ось друзі занадто стурбовані недбалим ставленням до здоров’я їхнього друга і вирішують в щоб те не стало змінити хід думок хлопця. Серіал Хвора поведінка 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стів Бенделак
У ролях: Том Белл, Ліззі Каплан, Саймон Грінхолл, Джон Гордон Сінклер, Том Райлі, Кріс Нельсон, Джордан Кларк, Лорна Браун, Саймон Мікок

загрузка...