Сігурні Гейнс є досвідченим розробником. Часто чоловікові доводиться приховувати свою діяльність так, як багато особистості відразу ж ходять дізнатися більше інформації. Зрозуміло, що все це робиться з метою вигоди. Сам же фахівець береже свої розробки, нові технології, про які комусь знати не потрібно. Останньою його роботою є робот-андроїд. Над ним чоловік працював довгий час. Вона — дівчина. Сігурні назвав її Френкі. Потрібно щоб вона звикла до повсякденного життя людей. Однак зробити це буде складно. Тому фахівець вирішив видати її за свою дочку. Його думка зводиться до того, що це просто чудова ідея.

Незабаром Френкі почала ходити в школу. Почалися знайомства. Сама ж Френкі робила це все, тому що так було потрібно. Часом вона хотіла зрозуміти, що відчувають люди в ту чи іншу хвилину. Зрозуміло, що з багатьма речами дівчині довелося змиритися. Серіал Я Френкі 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Френкі щодня робила уроки. Але, як же далі буде складатися існування цього робота? Яке майбутнє чекає Френкі? Незабаром у героїні з’явиться подруга. З цього моменту вона буде відчувати себе вільніше.

Режисер: Шива Дівайн, Стів Райт
Актори: Олександра Хук, Майкл Лауріно, Керрі Шредер, Софія Форест, Армані Барретт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress