Серіал Я кажу так 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Асад – досить консервативна людина з підвищеним почуттям совісті і відповідальності. У нього є молодший брат, який є повною протилежністю Асаду. Айян весел і легкомыслен. У дитинстві вони були розділені, так як їх батько і мати вирішили роз’їхатися. Вони опинилися по різних сторонах барикад. Але, незважаючи на рішення батьків, навіть відстань не змогла їх розлучити. Ні обставини, ні вороги не можуть вплинути на їхній союз. Так було до тих пір, поки в їх життя не виникає дівчина Зоя. Вона змогла поставити хлопців на різні сторони барикад. Зоя є хороброї і дуже сміливою дівчиною, з досить гарною посмішкою. Зоя вирішує знайти відповіді на давно питання.

Але, що ж дівчина приховує від своїх нових знайомих? Чи зможуть троє різних людей жити разом і прийти до однієї мети – возз’єднання родини. Головні ролі дісталися двом братам, у них явно різні темпераменти і цілі в житті, старший – Асад, відразу видно, що він відповідальний і знає, чого хоче, а от молодший – Айан, справжній веселун, не думає про майбутнє. Серіал Я кажу так 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Деколи долю протистояти неможливо, тому хлопці розділилися, але розлука виражена не бізнесом або різними містами, а дівчиною, яку звуть Зоя, вона прямо розривається, як між двох вогнів. Але нічого, красуня обов’язково розбереться у власних уподобаннях і зробить правильний вибір.

Режисер: Гуль Кхан
Актори: Каранвир Бохра, Surbhi Chandna, Сурбхи Джіоті, Каран Гровер, Ришабх Сінха, Раджбир Сінгх


загрузка...