Індійський серіал Я кажу так — почав свій шлях в минулому році і як не дивно, він вже встиг завоювати популярність не тільки у себе на батьківщині, але і в інших країнах світу. Асад і Аян — є зведеними братами, власне, вони-то і є ключовими персонажами в цій захоплюючій історії. Крім того, в один прекрасний день, хлопці познайомилися з чарівною Зоєю. Аян і Асад вже багато років живуть в Бахпале. Цікаво те, що з-за сварок між їхніми рідними, братам не дозволяють зустрічатися один з одним.

І тим не менше, вони бачаться один з одним таємно, причому досить-таки часто. Варто відзначити той факт, що Зої ближче американська культура, так як вона була так вихована. Вона звикла до того, що у неї є своя власна думка і своя точка зору. Ось тільки її батькам плювати на це, тому що вони видають свою дочку заміж за того, кого вона навіть не любить. Цікаво те, що напередодні весілля дівчина тікає і відправляється на пошуку свого рідного тата. Незабаром Зоя поселяється неподалік від Асада, як не дивно, бачиться вона з ним кожен день. Серіал Я кажу так (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Що стосується Аяна, вона спілкується з ним по телефону, але при цьому видає себе за зовсім іншу дівчину — Мону. Як ви вже встигли зрозуміти, Зоя не в курсі того, що вона часто спілкується зі зведеними братами. Що буде далі — невідомо, але нас з вами явно чекає щось цікаве.

Режисер: Гуль Кхан
В ролях: Каранвір БОХР, Surbhi Chandna, Сурбхі Джіоті, Каран Гровер, Рішабх Сінха

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress