У своїй телепередачі Сара Сильверман – популярна американська комедіантка, намагається в жартівливій манері розповісти про злободенності проблем, що спіткали Сполучені Штати. Вона не лізе за словом у кишеню, всі її вислови гострі і досягають мети, але вона не використовує їх для порожніх насмішок над людьми, не висміює їх пороки, так як усвідомлює глибину внутрішнього світу кожного. У цьому проекті вона розповідає різного роду історії з підосновою, намагаючись донести до глядачів, що казка брехня, та в ній натяк, а вона натякає на те, що не всі проблеми потрібно вирішувати з допомогою збройних конфліктів, у світі є безліч речей більш приємних, ніж ворожнеча і США в цьому плані не є винятком.

Це багата держава і могутня держава, яка може розвивати свій потенціал і в мирному напрямку. Жінка докладає багато зусиль до того, щоб її не тільки почули, але й зрозуміли. Сара переконує публіку і своїх допитливих глядачів про те, що Америка дуже сильно відрізняється від інших країн світу. Розвиток даної країни покладено багато століть тому, що головна героїня не тільки описує свою країну, але і показує її позитивні сторони. Сара впевнена, що Америка стане однією з процвітаючих країн світу, і технології даної країни будуть перебільшувати можливості інших верств населення Землі. Серіал Я люблю тебе, Америка 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак це не повинно заважати проживання всіх американців на одній території, навіть якщо вони належать до різних рас. За допомогою гумору Сара намагається закрити очі своїх глядачів на проблеми улюбленої країни.

Режисер: Аллан Картун
Актори: Сара Сілверман, Метер Зікел, Scott Backman, Joshua Gallup, Stella Gina Lofgren, Фред АРМІС, Кіміа Бехпурніа, Кейт Берлант, Тара Брук, Randy Bryce

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress