Фауна Ходелс з дитинства живе абсолютно одна. Дівчина самотня, їй не відома батьківська любов. Ні батька, ні матері Фауна не знає, вона ніколи їх не бачила. Звичайно, важко так жити, справжньою сиротою. Єдиний близький для дівчини людина, це прибиральниця, яка доглядає за нею. Дівчина не знає про неї нічого, але вдячна жінці за турботу, за опіку. Прибиральниця сама живе дуже бідно, але робить все можливе, щоб її юна підопічна, ні в чому не потребувала. Вона намагається зробити дівчину щасливою, докладає до цього всіх зусиль. І це їй багато в чому вдається.

Подорослішавши, Фауна взялася за пошуки своєї сім’ї, дівчина захотіла розгадати таємницю, дізнатися, чому так сталося, що вона одна. І ось, розгадка вже близька, завіса таємничості відкривається, дівчина розшукує своїх близьких, рідних їй людей. Їй стають відомі страшні таємниці минулого. Сім’я несподівано знайшлася, але вона явно не ідеальна. Серіал Я — ніч 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Існує багато проблем і таємниць. Тепер Фауна намагається зрозуміти, чим можна виправдати те давнє рішення про залишення її, маленької дівчинки, на піклування прибиральниці. Адже це було дуже необдуманий і поганий вчинок.

Режисер: Петті Дженкінс, Вікторія Махоні, Карл Франклін
Актори: Кріс Пайн, Індія Айслі, Джеффресон Мейс, Ділан Сміт, Шонікуа Шандай, Голден Брукс, Джей Полстон, Джастін Корнвелл, Александр Канеллакос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress