В центрі уваги знаходиться молода дівчина у якої тільки нещодавно трапилася велика трагедія. Її батьки у нещасному випадку гинуть і вона залишається одна.На похороні її чекає ще один неприємний сюрприз. Новина про те, що вона не є рідною дочкою вразила героїню. Виявляється весь час вона жила з злочинцями, які викрали її, коли їй було 4 роки. Вона наводить довідки і дізнається про справжньою родиною. Прибувши туди, батько радий був побачити свою дитину після довгого розставання, ось злісна мачуха навпаки. Також Карині стає відомо, що мама після того випадку покінчила життя самогубством. Незабаром вона знайомиться з симпатичним хлопцем Єгором і між ними спалахують почуття.

На той момент студентка ще не здогадувалася, що мати її коханого є організатором її викрадення. Карині 21 рік і в один прекрасний день вона дізнається, що все її життя була суцільним обманом. У дівчини сталося горе – загинули її батьки, але саме завдяки цьому вона дізналася правду. А правда в тому, що її батьки були злочинцями, похитившими дівчинку в чотирирічному віці. Все життя ці люди виховували дівчинку і видавали її за свою дочку, насправді не будучи її рідними людьми. Серіал Я подарую тобі світанок всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після похорону псевдо-батьків центральна героїня міні-серіалу «Я подарую тобі світанок» повертається в свою справжню сім’ю. Там її чекають нові випробування. У новій сім’ї у Карини є лише рідний люблячий батько.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Олена Коломина, Ксенія Лук’янчикова, Кирило Кузнєцов, Олена Хмельницька, Анатолій Котенєв, Ганна Ардова, Прохор Дубравін, Тетяна Вашневская, Вероніка Братусина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress