Серіал «Я тебе знайду» познайомить з успішною жінкою Лілею. У неї все складається практично ідеально. Жінка зуміла вийти заміж за турботливу людину і народила йому двох прекрасних діточок. Випадково під час походу по магазинах героїня стикається з давньою знайомою Вікторією. Виявляється, у подруги життя не склалося. Коханий кинув її одну. Дітей немає і постійна зміна робочого місця змушує нещасну періодично переїжджати в різні міста. Зараз вона повернулася в рідні краї, щоб погостювати у батьків.

Двоє знайомих кілька годин спілкуються про життя і через пару днів мають намір знову зателефонувати. Якщо дивитися серіал онлайн, вийде усвідомити, що по поверненню додому Лілю чекав неприємний сюрприз. Виявляється, будинок загорівся і при пожежі молодша новонароджена дочка загинула. Серіал Я тебе знайду всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Горем убита мати не визнає смерті крихти і вважає її живою. Лілія відчуває, що малятко жива, але їй ніхто не вірить. Після моменту трагедії проходить більше 10 років. У цей час героїня знову стикається з Вікторією і починає її дещо в чому підозрювати.

Режисер: Сергій Толкушкін
В ролях: Ольга Олексій, Олександр Кобзар, Єлизавета Травнева, Михайло Хімічев, Ксенія Мішина, Єва Шевченко-Головко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress