Серіал Я теж його кохаю (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В невеликому провінційному селищі живе молода дівчина, завжди мріяла знайти собі гідного супутника і створити справжню міцну сім’ю. Зрештою, удача виявляється на її боці, коли її коханий робить пропозицію руки і серця, і незабаром вона стає нареченою на шикарному весільному торжестві. Шум і веселощі залишаються позаду, і в перспективі нову сімейну пару чекає здійснення майбутніх планів. Проте в щасливе подружнє життя втручається зла доля, у якої свої плани на молодят. В результаті нещасного випадку чоловік отримує серйозні травми. Він потрапляє в лікарню, де лікарі підключають його до апарату штучного підтримання функціонування організму.

Через деякий час пацієнту ставлять невтішний діагноз, який прозвучить немов вирок, не здатність ходити і довічну інвалідність. Втомившись від ситуації, що склалася, його дружина в розпачі і порахувавши, що вона занадто молода для подібних випробувань подає на розлучення і залишає хлопця в цілковитій самоті.

Однак її сестра Ніна приймає рішення доглядати за бідолахою, що приводить до появи між чоловіком і жінкою теплих романтичних почуттів. Серіал Я теж його кохаю (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вадим Саввиев
В ролях: Олена Полянська, Вікторія Клинкова, Олександр Соколовський, Олена Стефанська, Олександр Гетьманський, Костянтин Корецький, Алекс Степаненко, Марія Хомутова, Юлія Гапчук, Микола Бутковський, Олександр Кобзар


загрузка...