Олені по долі випало моторошне випробування. Спочатку жінка стикається зі смертю чоловіка, а після їй доводиться покинути місто через підозру у вбивстві. Через п’ять років, у неї виходить повернутися додому, щоб забрати сина і розплутати справу, в якій її колись звинуватили. Разом зі знайомим дільничним Олена починає проводити власне розслідування. З кожною хвилиною у героїв кількість питань збільшується. Жінка починає розуміти, що у всій історії замішаний давній шанувальник і навіть можливо його дружина. Однак доказів цьому немає і як підтвердити здогади, невідомо.

Дільничний Ігор, який курирує Олену, підозрює, що в міській лікарні творяться дивні справи. Сама Олена думає, що чоловіка міг вбити їх спільний друг Денис, колись закоханий в Олену. Але що якщо минуле злочин якимось чином пов’язане з нинішнім? Серіал Я заплачу завтра всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І яке до всього цього має відношення Аріна — дружина Дениса і колишня подруга Олени? Олені і Ігорю доведеться розібратися в цій складній справі. Тому що на кону не тільки чесне ім’я Олени, а й життя Максима.

Режисер: Микола Михайлов (III)
В ролях: Анна Тараторкіна, Данила Дунаєв, Наталія Бардо, Артем Позняк, Ксенія Ніколаєва, Олексій Смолка, Владислав Мамчур, Олександр Крижановський, Юрій Гребельник, Мирослава Пилипович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress