До останнього періоду часу Івонн Кармайкл вела звичний розмірений життєвий образ зі своїм чоловіком і двома дітьми. Вона є дуже порядною і скромною жінкою, яка намагається присвячувати весь свій час домочадцям. Поряд з цим, вона також встигає зайнятися наукою, яка вже давно стала невід’ємною частиною її життя. Правда, їй доводиться розриватися на дві половинки, щоб досягти успіху як на професійному, так і на сімейній ниві. Але Івонн звикла до такого темпу і зовсім не скаржиться на нього. Але це виявляється всього лише тимчасовим явищем. Поступово панує навколо неї обстановка починає нагадувати їй справжній хаос.

Часом їй здається, що вона більше не в силах впоратися з покладеними на її тендітні плечі обов’язками. Ситуація радикальним чином змінюється в той момент, коли, одного разу, вона знайомиться з привабливим Марком Костлі. Цей молодий чоловік з першого ж погляду зачаровує її. Не зумівши стримати любовного пориву, вона піддається романтичної хвилі і починає зустрічатися з цим чоловіком.

Тепер вона відчуває себе найщасливішою жінкою на світі, незважаючи на те, що її сімейне життя і кар’єра опиняться під загрозою. Серіал Яблуневий двір 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джесіка Хоббс
Актори: Емілі Уотсон, Бен Чаплін, Марк Боннар, сиріт Кумар, Сьюзен Лінч, Олівія Віналл, Стівен Елдер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress