Жанна і Роман давно познайомилися. Вони завжди огортали свій негласний дитячий союз теплими відносинами, з часом переходять у дружню прихильність, пізніше, романтичне захоплення, підкріплене віковими змінами і допитливістю. Коли ця парочка виросла, то не збиралася змінювати своєї прихильності, скрупульозно вибудовуючи давно виношувані плани на спільне майбутнє. Незабаром пристрасна любов, що заполонила серця підштовхнула закоханих до серйозного наміру створення сімейства. Молоді натхненно планували найважливіше торжество, складаючи список запрошених гостей, сперечаючись про майбутній подорожі на честь першого спільного Місяця.

Але плани впали під пресингом несподіваних звинувачень і арешту Романа, який опинився за гратами за неправдивим звинуваченням. Довгий судовий розгляд не приносить втішних результатів, відповідачу не вдалося переконати суддів у власній непричетності до злочину. Не бажаючи допустити несправедливості, мила дівчина заради коханого жертвує власною честю, свободою, погоджуючись на пропозицію місцевого заможного бізнесмена. Цей ділок пропонує в обмін на звільнення нареченого одягнути кільце на пальчик чужої нареченої, в яку давно таємно закоханий. Жанна погоджується, не бажаючи, щоб єдина найдорожча людина провела свою молодість за залізними кованими гратами. Серіал Як довго я тебе чекала всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коли звільнився в’язень повертається додому, поспішаючи до коханої, він вимушено стикається з жіночим зрадою. Принаймні, для необізнаних особистостей, подібний вчинок милої панянки виглядає саме таким чином.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Євгенія Нохріна, Дмитро Блажко, Олександр Мохов, Олексій Зубков, Олеся Жураковська, Олена Хижна, Станіслав Щекін, Лев Сомов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress