Серіал Як уникнути покарання за вбивство 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


П’ятий сезон відомого серіалу розповідає про групу студентів, які потрапили в незручне становище. Вони скоїли вбивство і тепер намагаються всіляко замести сліди. Хлопці хочуть позбавитися від тіла і не залучити до своїх дій поліцейські органи. Вони в шоці і не уявляють, чим закінчиться цей кошмар… Нещодавно їм належало прослухати курс лекцій, які розповідають про те, як можна уникнути покарання за скоєне вбивство. Лекції проводила Анналіза Кітінг, що представляє собою розумну і затребувану жінку-адвоката, що може виграти будь-яку справу.

Крім того, хлопців, які вчинили злочин, вона взяла у свою команду, щоб ті допомагали їй у роботі. Поступово герої набували потрібного досвіду, але коли було скоєно вбивство, то дуже перелякалися. Складалося враження, що вони зірвалися, і забули про всі нюанси і правила. Коли все трохи затихло, то студенти помізкували і склали чіткий план своїх подальших дій. Вони, все-таки, змогли заховати труп і ніхто цього не помітив. Здавалося, все вийшло, і справу зроблено, ось тільки, історія не закінчилася лише одним сумним інцидентом.

Одне вбивство непомітно спричинило інше і так, виникла ціла низка страшних злочинів. За межами адвокатського офісу почали відбуватися жахливі речі. Серіал Як уникнути покарання за вбивство 5 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Оффер
В ролях: Віола Девіс, Карен Кабрера, Чарлі Вебер, Біллі Браун, Альфред Енок, Джек Фалаха, Кеті Финдлей, Аджа Наомі Кінг, Метт МакГоррі, Карла Соусу


загрузка...