Серіал Якщо ти мене пробачиш всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В мелодрамі розповідається про щасливе життя молодої сім’ї. Пара жила в хорошому будинку, і виховувала двох дітей. І для головних героїв настали неприємності, коли людина трагічно загинув. Олена важко сприйняла той факт, адже залишилася самостійно з неприємностями і без підтримки. Жінка не розуміла, як вчинити в даній ситуації, адже залишилася без чоловіка, вдома і роботи. Але головна героїня не опускала руки. Олена вирішила боротися, що б не сталося. Через кілька років жінка знайомиться з прекрасною людиною, з якою зав’язуються взаємини.

Степан пропонує жити разом, адже полюбив героїню. Діти були не проти дядька, який дружив з героями. Але коли дочка Олени заявила, що збирається виходити заміж, то жінка з нетерпінням очікувала події, до якої ретельно готувалася. І на диво сім’ї з’являється колишній чоловік Олени. Герой розповів історії вигаданої смерті, адже так складалися обставини.

Для дітей і дружини могла бути небезпека, тому Валерій не міг вчинити інакше. І жінка вже звикла до Степана. І який же вибір прийме сім’ї? Серіал Якщо ти мене пробачиш всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Гусєв
Актори: Ольга Гришина, Олександр Константинов, Олександр Пашков, Анастасія Цимбалару, Дарина Рибак, Костянтин Корецький, Меланія Волотовська


загрузка...