Дії драматичного серіалу під назвою «Ярмарок марнославства» розгортаються за часів Наполеонівської війни. В центрі уваги знаходиться дівчина на ім’я Бекі Шарп. Вона досить розуму і утворена. Головна героїня з юних років була впевнена в тому, що її чекає світле і безтурботне майбутнє, так як її батьки пообіцяли Беки знайти гідного чоловіка, який опікав і оберігав би їх дочка. Проте сувора реальність розбиває всі мрії про майбутнє. Одного разу батьки дівчини трагічно гинуть, залишаючи її на самоті, без будь-якої підтримки. Крім цього, батьки жінки за життя повністю розорилися, і дівчина опинилася в повній убогості.

Щоб не померти від голоду, дівчина змушена була піти на роботу, однак особливих навичок у неї не було. Однак дівчину не покидали думки про те, що ситуацію можна виправити. Щоб повернути колишню життя, головній героїні необхідно відшукати гідну її кандидатуру на роль супутника життя. Тільки після одруження життя дівчини повернеться в колишнє русло, і вона більше не буде працювати, перебуваючи на повному забезпеченні дружина. На жаль, мета, яку вона поставила перед собою, часто штовхала головну героїню на необдумані вчинки, що несуть з собою неприємні ситуації. Серіал Ярмарок марнославства 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Жінка йшла «по головах» тих людей, які її поважали і підтримували у скрутну хвилину. Вона брехала оточуючим, щоб її всі жаліли і йшли на поступки в силу її жебрацьке життя. Спочатку подібна поведінка викликало у неї неприязнь, і її мучила совість.

Режисер: Джеймс Стронг, Джонатан Ентвістл
Актори: Олівія Кук, Грейс Шнайдер, Нік Дональд, Бернардо Сантос, Клаудія Джессі, Том Бейтман, Бенжамін Кемпбелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress