Серіал Юна 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ліза, зовсім юна дівчинка. Разом з родиною вона перебирається на нове місце проживання. Тут все інакше, не так, як було на старому. Доводиться йти в іншу школу, де немає друзів і кожен намагається по-своєму вказати новенької на її недоліки. З часом, вона знайомитися з однокласником Ромою. Ледве усвідомлюючи, що відбувається, підлітки відчувають перше почуття справжньої любові. Їх відносини не переходять на щось вульгарне. Лише тільки романтика і небажання миритися з обставинами. Головною перешкодою в цих відносинах стає мати хлопчика.

Жінка, важко переживає, побоюючись того, що її чоловік знову спробує зустрітися з матір’ю Лізи, яка в далекому минулому розбила його серце. Переймаючись цим страхом жінка, всіляко заважає ледь зародився почуттям. Вона переводить сина в інший навчальний заклад, забороняє бачитися з коханою, влаштовує істерики. Але, все це лише міцніше пов’язує два б’ються в унісон серця. Поступово, обстановка загострюється все сильніше. Немає вже можливості хоча б зрідка бачитися. Це штовхає підлітків до межі відчаю.

Переступивши яку, вони вже ніколи не стануть колишніми безтурботними дітьми. А то розлючення, з яким зневірена жінка перешкоджає побачень, здатне змінити лише їх ставлення до самого поняття щастя. Серіал Юна 5 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Пітер Лоер, Стівен К. Цутіда, Тодд Бірман
Актори: Саттон Фостер, Міріам Шор, Хіларі Дафф, Дебі Мейзар, Ніко Торторелла, Пітер Херман, Моллі Бернард, Тесса Альбертсон, Ден Амбойер, Метер Зікел


загрузка...