Мила жінка Соня сюжету «З мене досить» звикла постійно догоджати чоловікові і оточуючим, тому за час заміжжя перетворилася на малопомітну домогосподарку, втративши колишній лиск красуні. З часом домочадці почали сприймати героїню, як простий обслуговуючий персонал, завжди виконує їх бажання і ніколи не протестуючий проти часом надмірних амбіцій. Під пресингом обивательського життя, день народження Соні був забутий, а сухі вітання колег, скоріше нагадували віддані зобов’язання, ніж піднімали дівчині настрій.

Ідея про відкриття своєї студії флористики, жорстко присікається збуреннями чоловіка, який вважає, що такий бізнес приречений на провал без належної окупності затії. Незабаром після оглушливого, першого сімейного скандалу, на який Соня пішла свідомо, додаються інші неприємності, милу дамочку звільняють з роботи за наявність власної думки. Шефу не потрібні, співробітниці, вирішальні чинити згідно, власних переконань.

По поверненню додому, вона бажає знайти розраду у чоловіка, але застає чоловіка з іншою жінкою, її кращою подругою, оголеними, лежачими на ліжку. Серіал З мене досить (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Барабаш
В ролях: Ольга Сумська, Анатолій Котенєв, Марина Митрофанова, Артем Карасьов, Влад Нікітюк, Поліна Василина, Євген Олійник, Марія Трепікова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress