Серіал З вовками жити всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Єва – молода дівчина, якій з самого дитинства довелося вкрай не просто. Спочатку він втратила своїх батьків, а родичів, які могли б взяти над дівчинкою опіку не знайшлося. У ранньому віці Єва опиняється в оточенні злодіїв, і інших злочинців, які зайнялися вихованням дівчини. З цього моменту дівчинка уважно вбирала культуру , яка оточувала її, і поступово ставала такою ж, як і її вихователі. Після того як дівчині виповнилося двадцять років, він стала самостійно шукати спосіб заробити гроші. Але робити це легальним способом вона абсолютно не хоче. Проте настає момент, коли її вдається провернути свою першу успішну справу.

Єва вважає, що тепер її життя налагодитися, і вона зможе насолодитися всіма принадами життя. Але на ділі виявляється все зовсім не так, так як вона собі уявляла. У неї з’являються серйозні проблеми, подолати які буде вкрай складно. Проте вона готова піти на серйозні ризики, аби домогтися бажаного. Але скоро вона розуміє, що самостійно впоратися з виниклими труднощами виявляється не так просто. Настає момент, коли їй доводиться приймати складне для себе рішення, від якого буде залежати її подальше життя. Також знаходяться родичі, до яких Єва відчуває теплі почуття. Серіал З вовками жити всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона хоче налагодити з ними спільну мову, але кримінальний світ не хоче її відпускати. Опинившись перед серйозним вибором, їй належить піти на серйозні ризики, які можуть кардинальним чином поміняти її становище в світ злочинців, чого вона абсолютно не бажає робити.

Режисер: Віра Яковенко
Актори: Анастасія Рула, В’ячеслав Довженко, Дмитро Гаврилов, Єлизавета Цинік, Валентин Томусяк, Світлана Зельбет, Владислав Онищенко, Микола Боклан, Лариса Руснак, Федір Ольховський


загрузка...