У центрі сюжету молоді люди, друзі Микола і Петро, які за вироком долі полюбили одну і ту ж дівчину — Ганну. Ця любов затьмарила їх розум, а дівчину змусила зробити вибір між хлопцями. Анна обрала Петра, а Миколі нічого не залишалося, крім як змиритися і жити далі, не дивлячись на те, що щаслива пара просто розбивала йому серце. І начебто були Анна і Петро щасливі, але була у їх щастя не дуже приємна сторона, адже мама Петра була проти цього союзу і вважала, що Анна не пара його синові, незважаючи навіть на те, що дівчина була милою, доброю і красивою.

Жінка не хотіла ставати бабусею і наполягала, щоб юна Анна зробила аборт, адже на її думку, синові варто було будувати своє життя інакше. На жаль, так трапляється досить часто і жінки не відпускають своїх синів, вони все життя стоять майбутнє для своєї дитини і якщо він робить вибір не такий, як їй хотілося б, все починає йти наперекосяк. Петро не слухав матір і одружився на коханій.

Незабаром, щоб якось прожити і давати дружині і синові все необхідне, він разом з Миколою відправився працювати на риболовне судно, де сильним працею можна було заробити. Серіал За правом любові (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майя Сомова
Актори: Анастасія Іванова, Олександр Рудько, Вадим Головко, Владлена Марчак, Анастасія Буніна, Ольга Радчук, Павло Москаль, Борис Книженко, Володимир Заєць, Володимир Нечепоренко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress