Події розгортаються навколо поліцейського на ім’я Стів Арнотт, який довго займався своєю діяльністю і міг легко розкрити корупційний злочин. Стів любить свою роботу, і продовжує ловити злочинців, охочих заробити грошей не чесним шляхом. Черговим заняттям хлопця виявилося складне завдання щодо терористів, які зазіхають на цілісність країни і готують велике замах на життя безлічі людей. Стів халатно поставився до даного завдання, тому під час операції сталося нещастя. Один з невинних людей загинув на місці і тепер головний герой картає себе за дану ситуацію.

Стів більше не зміг служити в органах, тому подав у відставку і відійшов від усіх справ, займаючись власним самобичуванням. Ніхто не міг допомогти і підтримати головного героя, адже підібрати підходящих слів, які вплинуть на його думку, було неможливо.

Стів продовжував жити відлюдником, не спілкуючись з оточуючими людьми до деякого часу. Серіал За службовими обов’язками 5 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Стрікленд, Дуглас Маккіннон, Девід Кеффрі
Актори: Кілі Хоуз, Мартін Компстон, Марк Боннар, Крейг Паркінсон, Саймон Міллар, Maya Sondhi, Вікі МакКлюр, Едріан Данбар, Ніл Моріссей, Пол Хіггінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress