Серіал За вітриною всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цілеспрямований киянин уявити собі не міг, що одного разу зустріне дівчину, яка заволодіє його думками, серцем. Він все життя був цинічним кар’єристом. Андрій будував свою кар’єру будь-якими можливими способами, нерідко обманював, зраджував, підставляв колег. Він був впевнений, що так можна добитися поставлених цілей. Андрій не збирався одружуватися на своїх численних подружок. Для ловеласа вони були всього лише черговим розвагою. Він грав почуттями інших людей, не замислюючись про власну життя. Одного разу доля вирішила дати йому урок. До Києва з провінції приїжджає молоденька дівчинка.

Вона вирішила всіма способами вирватися з убогості і осісти в столиці. Вона нещодавно закінчила університет і тепер мріє побудувати запаморочливу кар’єру. Одного разу парочка знайомиться в столичному магазині. З цього моменту Вітрів не може викинути красуню з своїх думок. Вона запаморочила йому голову. Бідний хлопчина втратив спокій, але кохана була байдужа до його залицянь.

Вона не поспішала відповідати палкому кавалерові взаємністю. Він навіть не думав, що опиниться в такій ситуації. Залицяльник не залишає спроб, домогтися розташування обраниці. Серіал За вітриною всі серії 2019 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Міла Погребинська
В ролях: Єлизавета Фалей, Сергій Басок, Ксенія Мішина, Наталка Денисенко, Костянтин Данилюк, Андрій Фединчик, Ганна Лебедєва, Ольга Радчук, Оксана Сташенко, Дмитро Чернов, Дмитро Сарансков, Гліб Михайличенко


загрузка...