Серіал За вовчими законами 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джошу Коди не щастило з самого дитинства — його батько покинув сім’ю, коли йому не було й 4. Він погано пам’ятає батька, а його вихованням повністю зайнялася мати. У неї виходило до пори до часу — поки вона не підсіла на героїн. Одного ранку вона померла від передозування, залишивши Джоша напризволяще. Хлопець одразу зателефонував бабусі Джанін, від спілкування з якою мати відмовилася. Джанін Коді приїхала і не зволікаючи забрала хлопця до себе в особняк, де жили вона і три його дядька. Йому надали кімнату старшого дядька, який сидів у в’язниці за пограбування.

Дядечка одразу взялися залучати хлопця в своє життя. Вони дали грошей на нові кросівки, притягли величезну плазму в кімнату і навіть підігнали йому новий велосипед, крадений правда, але це ж нічого в порівнянні з тим як сімейка заробляла на життя. Молодий Джошуа почав вливатися в сім’ю саме в той момент, коли готувалося нове справу за пограбування ювелірного магазину, і всі почали влаштовувати йому певного роду перевірки. Хлопець показав свою стійкість і навіть викрав тачку для справи з вийшли з в’язниці братом. Відносини з новим сімейним товариством пішли вгору після того як він познайомив свою дівчину з усіма.

Джошу потрібно буде виживати в відв’язаної сімейці, раз по раз стаючи співучасником злочинів. Чи довго він зможе витримати в такому ритмі? Серіал За вовчими законами 2 сезон 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Уеллс
В ролях: Даніелла Алонсо, Карен Малина Уайт, Джейк Вірі, Бен Робсон, Девон Сава, Анна Белкнап, Еллен Баркін, Райан Дорсі, Скотт Спідман, Шон Хетосі


загрузка...