Серіал За вовчими законами 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коді було всього 17, коли він втратив матір після того, як вона померла внаслідок передозування наркотиками. Юнак практично відразу отримав звістку від своєї бабусі Джанін, яка поспішила забрати його до себе. Опинившись у незнайомому місці, він практично відразу розуміє, що знаходиться серед злочинців. Всі говорили про таємниче сімейному бізнесі, який приносив великий прибуток. З’ясувати правду не склало у хлопчини особливої праці. Коді зрозумів, що родичі займаються злочинними справами, а саме, співпрацюють з місцевими бандитами. Він був наляканий отриманою інформацією.

Герой спробував відрадити родичів від участі в криміналі, але дуже скоро приєднався до них і став займатися бізнесом, разом з іншими. Минав час і вдавалося провертати багато небезпечних справ. Але Коді не такий дурний, як всі інші. Він розуміє, що бабуся Джанін переслідує особисті цілі. Вона просто хоче домогтися авторитету і визнання в злочинному світі. Серіал За вовчими законами 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Очевидно, що жінка не побоїться пожертвувати близькими людьми, якщо це знадобиться. Герой перестає довіряти родичам, вважаючи, що вони можуть підставити його. Для юного героя починаються непрості часи.

Режисер: Джон Уеллс
В ролях: Даніелла Алонсо, Карен Малина Уайт, Джейк Вірі, Бен Робсон, Девон Сава, Анна Белкнап, Еллен Баркін, Райан Дорсі, Скотт Спідман, Шон Хетосі


загрузка...