Серіал За законами вовків 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Герої серіалу «За законами вовків» — сім’я Коді, члени якої промишляють різними порушеннями закону. Очолює клан мама Джанін, хоча навіть сини називають її Смурф Другим по значимості вважається один з її синів Баз, а три його брата – допоміжна сила. Дані, Крейг і Поуп – не особливо відповідальні хлопці, однак у них вистачає сміливості і запалу на ведення серйозних справ, де без ризику не обійтися. Несподівано для всіх до Коді приєднується Джошуа (Джей) – сімнадцятирічний син єдиної дочки Смурф, померлий після передозу.

Джанін забирає онука до себе, вперше зустрівшись з ним через більш десяти років. Оскільки Баз з братами планує велике пограбування, вони з недовірою ставляться до племінника, але слухаються мати і намагаються втертися до Джею в довіру, показати ази поведінки в новому оточенні і промацують, не може він бути посланий, щоб стежити за ними. Серіал За законами вовків 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вже через пару днів перебування у бабусі, юнак розуміє, що його родина пов’язана з організованими злочинними мережами і про спокійне життя не може бути й мови.

Режисер: Джон Уеллс
В ролях: Еллен Баркін, Девон Сава, Скотт Спидман, Бен Робсон, Даніелла Алонсо, Шон Хетосі, Райан Дорсі, Ганна Белкнап, Джейк Вірі, Карен Малина Уайт


загрузка...