Головною героїнею мелодраматичного серіалу є чарівна дівчина на ім’я Катя. Одного разу в її житті сталося нещастя – страшна дорожня аварія, в результаті якої вона була сильно травмована. Коли Катя прийшла до тями, то виявила, що знаходиться в лікарні. Лікарі повідомили жахливу новину — дитина, яку вона носила під серцем, загинув. Героїня була в глибокому розпачі, адже вона так любила малюка і з нетерпінням чекала його появи. Вона просто не хотіла вірити, що його більше немає. Трохи оговтавшись від шоку, Катя почала наполягати на тому, щоб їй розповіли подробиці нещасного випадку.

Вона не бажала нікого слухати і приймати сумну звістку, в підсумку, здавалося, що нещасна просто зійшла з розуму від горя. Щоб відвернути дівчину, їй запропонували попрацювати нянькою в одному заможному сімействі. Каті довірили маленьку дитину, і всю свою любов вона віддавала йому, ось тільки, з’явилася одна проблема. Вона почала стверджувати, що ця дитина її і вона, нарешті, знайшла його. Дівчина запевняла всіх, що її жорстоко обдурили, підмінивши малюка в пологовому будинку. Тепер вона нікому його не віддасть і має намір зробити все можливе, щоб справедливість восторжествувала. Одночасно, почали розгортатися бурхливі події і в особистому житті головної героїні. За її увагу боролися троє молодих чоловіків, які, до цього часу, були хорошими приятелями.

Коли вони закохалися в одну і ту ж дівчину, то перетворилися на непримиренних суперників. Але Каті було зовсім не до цього, і вона хотіла лише одного – бути поруч із власною дитиною. Серіал Заборонене кохання всі серії 2017 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Ігор Забара
В ролях: Ольга Гришина, Аліка Смєхова, Дмитро Мухін, Едуард Трухменев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress