загрузка...


В забійному відділі працює всього три дівчини, які постійно піддаються насмішкам і косим поглядам від своїх колег чоловіків. Проте це їм не заважає зовсім не відставати від них і проводити розслідування часом навіть краще, ніж вони. Паралельно з цим дівчата намагаються налагодити і своє особисте життя, де у них теж виявляється не мало проблем. Одна з них зовсім втомилася від свого деспотичного чоловіка і вже не раз встигла пожалкувати про те, що і зовсім вийшла за нього заміж. У другій теж не мало проблем, вони лише свято вірять в те, що їх третій колезі в цьому плані пощастило більше, адже вона стільки часу зустрічається зі своїм хлопцем.

Тільки от дуже скоро з’ясовується, що вона йому зовсім не потрібна і чоловік лише тримав дівчину в якості своєї коханки. Тепер він від неї втомився і вирішив, що прийшов час завершити ці відносини. Подібне звичайно ж зовсім не сподобалося всім подругам і вони стали міркувати від цього на дозвіллі. Більше того їх чекала нова справа, в якій вони мали намір досягти успіху і відволіктися від усіх своїх проблем особистого характеру. Серіал Зачіпка 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчата були впевнені, що зможуть з усім розібратися, але при цьому вони навіть не здогадувалися про те, що їх чекає насправді. Останні їхні справи дуже сильно вплинуть на їх особисте життя, тільки ось яким чином?

Режисер: Джордан Каннінг, Грант Харві, Грегорі Сміт
Актори: Шинэй Граймс-Біч, Анджела Гріффін, Венді Крюсон, Девід Кабитт, Метт Гордон, Алі Мукаддам, Claire Qute, Річі Лоуренс, Бен Басс, Ден Абрамовичи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress