Сем-звичайнісінька прибиральниця, яка завжди мріяла про те, щоб їй випав шанс повністю змінити своє життя. Дівчині дуже хочеться, щоб вона могла жити ні в чому собі не відмовляючи. Але домогтися цього вона так і не змогла. Несподівано вона підслуховує одну цікаву розмову і розуміє, що тепер володіє секретною інформацією. Якщо вона зможе правильно нею скористатися, то отримає все, про що тільки мріяла і навіть більше. Сем впевнена, що їй нічого втрачати і для своїх рідних і близьких вона бажає тільки одного, щоб все їх життя змінилося в кращу сторону.

Вона готова ризикнути і постаратися заробити. Сем з головою йде в цю небезпечну гру намагаючись зробити все, щоб отримати те, про що вона так мріє. І спершу все дійсно йшло за її планом. Тільки ось вона не подумала про те, що на ділі ніхто не бажає, щоб було так багато свідків провертання таких угод. А тому вони збираються зробити все, щоб зменшити кількість тих, хто знає про те, що було зовсім. Серіал Зачистка 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Природно Сем ніхто не має наміру жаліти і їй доведеться зіткнутися з тим, що не завжди варто вступати в такі небезпечні ігри, які насправді можуть варто їй життя. Що ж попереду чекає дівчину і чи зможе вона вийти переможцем?

Режисер: Льюїс Арнольд, Роберт Маккіллоп
Актори: Шерідан Сміт, Джейд Аноука, Крісті Філіппс, Док Браун, Урієль Еміль, Роберт Еммс, Бранка Катіч, Ніл Мэскелл, Anya McKenna-Bruce, Меттью Макналті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress