Ким би не працювали люди, ніхто з них не може бути застрахований від різних життєвих ситуацій, які, поза всяким сумнівом, зустрінуться на їхньому життєвому шляху. Це стосується і головних героїв серіалу «Задираки» («Несумісні»), — постійно виявляються як комедійних, так і в досить драматичних життєвих ситуаціях. І дуже цікаво дивитися, як саме вони виходять з тієї чи іншої ситуації. Це драматична комедія розповідає про життя двох молодих людей, які знайшли себе в професії детектива.

Сюжет серіалу розвивається паралельно з їх взаємовідносинами, які часом суперечливі, але за якими дуже цікаво спостерігати. Нескінченні приватні розслідування переплітаються з цілим спектром забавних і сексуальних моментів в їх житті. Вони, насамперед, — представники закону, справжні професійні детективи, загалом, майстри своєї справи. Серіал Задираки 2 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак, не потрібно забувати про те, що навіть такі відповідальні люди, як детективи не можуть бути повністю застрахованими від невпевненості і можливих життєвих невдач.

Режисер: Метт Ліпсі, Йен Фитцгиббон, Кірон Дж. Уолш
В ролях: Тобі Стівенс, Люсі Панч, Ронні Джатти, Роджер Гріффітс, Міранда Рэйсон, Рорі Кіннер, Нік Даннінга, Стюарт Портиес, Сем О’махоні-Адамс, Кетрін Берфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress