Головна героїня детективного серіалу-Анна, яка успішно працює в поліцейському департаменті, і плавно просувається по кар’єрних сходах, прагнучи до нових заповітних вершин. Але якщо на роботі є належна повага і все складається кращим чином, то в особистому житті все йде не так гладко і райдужно, як би хотілося. Живучи з коханим чоловіком довгі роки, вони так і не обзавелися дітьми. У лікарні Ганні повідомляють невтішну новину про її безплідність, що і стає причиною постійного розбрату і розлучення.

Сам чоловік не наважується припинити стосунки, тому в сімейну драму втручається не дуже доброзичлива свекруха, підмовляючи сина залишити жінку, поки не пізно. Тим часом героїня веде справу сімейства, що потрапив в аварію. На місці страшної трагедії в живих виявляють маленьку дитину. Намагаючись відшукати батьків або родичів, Анна поступово зближується з дівчинкою, тепер замінює їй бажаного немовляти. Серіал Загадка для Анни (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сильна і смілива жінка зі слідчого перетворюється на тендітну Аню, яка опинилася на порозі нового життя і невідомості. Чи зможе вона залишити позаду всі образи і страшні потрясіння, щоб стати кращою версією себе?

Режисер: Олександр Сальников
В ролях: Даша Трегубова, Володимир Філатов, Володимир Захаренков, Інга Нагорна, Любов Тимошевська, Жан Селезньов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress