Головна героїня Анна є справжньою красунею. Але незважаючи на зовнішність, дівчина вибрала нежіночу професію. Вона вирішила стати не моделлю, а пішла працювати в слідчий відділ. А все тому, що Аня має відмінно розвинену дедукцію і навик, виявляти навіть найменші, але дуже важливі для справи деталі. Ці фактори і допомагають їй заслужити повагу з боку колег і довіру начальства, що вважає її кращим слідчим у відділі. Навіть складні справи доручаються їй, і ніхто не сумнівається в тому, що вона зможе впоратися з поставленим завданням в максимально стислі терміни. Щодня дівчині доводиться стикатися з небезпечними, і часом вельми неординарними особистостями.

Але вона може знайти вихід з будь-якої ситуації, і навіть встигає роздавати дієві рекомендації товаришам по службі. І за посадові заслуги начальство вирішує підвищити дівчину в званні. Але ось на особистому фронті у головній героїні справи йдуть далеко не так гладко, як на роботі. А після чергового походу в клініку лікар озвучив їй страшну звістку — ніколи не вийде завести дитину. Чоловік вирішує піти до іншої жінки. Тепер Анна знаходиться на межі нервового зриву, але благо підвертається чергова і дуже складна справа, яка допомагає на якийсь час забути про зраду коханого. Серіал Загадка для Анни всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер Анна почне займатися розслідуванням дивного ДТП,за підсумками якого вижила лише немовля. Паралельно з розслідуванням Аня вирішує відшукати рідних малюка, і не дати йому відправитися в дитбудинок.

Режисер: Олександр Сальников
В ролях: Даша Трегубова, Володимир Філатов, Володимир Захаренков, Інга Нагорна, Любов Тимошевська, Жан Селезньов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress