Серіал Загадки Мердока 12 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі уваги виявляється Вільям Мердок. Протягом багатьох років він працює детективом. За цей час йому вдалося домогтися авторитету місцевих жителів, адже йому вдавалося справлятися з найскладнішими завданнями і розслідуваннями. У нього є великий досвід, адже щодня йому доводиться ризикувати власним життям, щоб довести розпочату справу до кінця. У Торонто він став відомим сищиком, який не боїться братися за найнебезпечніші злочини. На той час в країні почали відбуватися дивні речі. Один за іншим були скоєні злочини, які мали свій унікальний характер і зовсім не були схожими на ті, які раніше відбувалися в Канаді.

На той час було дуже важко займатися подібною роботою, адже люди ще не придумали таких технологій, якими користується людство в наш час. Саме тому він займається одним злочином дуже довгий час. А його методика розслідування була дуже далекою від ідеальної і досконалою. Незважаючи на це йому прекрасно вдається справлятися з роботою. Вільям вважає, що немає нічого неможливого. З ним на пару працювати чарівна помічниця, яку звуть Джулія. Серіал Загадки Мердока 12 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коли вперше натрапила на цей серіал і уявити собі не могла, що він виявиться настільки цікавим. Я сумнівалася його дивитися, так як думала, що може бути цікавого в розслідування вбивств у 19 столітті, як взагалі це можна робити без технологій сучасності.

Режисер: Харві Кросслэнд, Cal Coons, Лорі Лінд
Актори: Yannick Bisson, Хелен Джой, Jonny Harris, Томас Крейг, Лаклан Мердок, Georgina Reilly, Kristian Bruun, Mouna Traoré, Arwen Humphreys, Джонатан Воттон


загрузка...