Одне з головних переваг майбутнього, це розвинена наука, яка дозволила людям, покинути простори рідної планети, заради освоєння далеких світів. На дворі стоїть 2046-ий рік, який став стартом для великої подорожі, групи кораблів з колоністами. Їх мета, віддалена і придатна для життя планета, яка і повинна стати їхнім будинком. Ось тільки є в усьому цьому, одна велика проблема, один з кораблів через неполадки, втрачає курс і падає на одну з планет. Місце падіння, придатне для життя, ось тільки знаходиться в парі світлових років від пункту їх призначення.

На борту цього корабля, знаходилося сімейство Робинсонов, яким і доведеться зіткнуться з суворими умовами нового світу. Нехай там можна дихати і навіть жити, труднощів перед ними, буде дуже багато. Сама по собі планета, є одним великим випробуванням, для тих хто потрапить туди. Яким би великим, не було це нещастя, аварія не буде головною проблемою. Адже як виявилося, в цьому світі, вони не єдині представники людського виду. Більш того їх сусіди, налаштовані вороже і переслідують власну мету заради вигоди.

Очевидно злочинці, полюють за значущою нагородою і не думаю мириться з чужою думкою, що і створить нову порцію проблем і пригод для сімейства. Серіал Загублені в космосі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисери: Тім Соутем, Дебора Чоу, Стівен Серджік
Актори: Міна Сандвол, Моллі Паркер, Тобі Стівенс, Паркер Поузі, Макс Дженкінс, Тейлор Расселл, Ігнасіо Серрічіо, Амелія Берстин, Раза Джеффрі, Аджай Паріх-Фризе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress