Серіал Загублені в космосі 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли планета у небезпеці, потрібно приймати швидкі і правильні рішення. Людство практично виснажило природні ресурси. Не залишилося повноводних річок, родючих полів. Багато тварини і люди загинули. Потрібно шукати виходи із ситуації. Для цього десятки років вчені розробляли плани з порятунку планети. Єдине рішення, яке спало їм на думку, це перенести частину населення на іншу планету. Було знайдено відповідне місце проживання, і вчені приступили до реалізації проекту. Однією з таких сімей, яка повинна була першою відправитися розвідувати нове місце проживання, була сім’я Робінсонів.

Вони вирушали в довгий і небезпечну подорож на планету Альфа – прайм. Вчені припускали, що ця планета найбільш підходить на переселення людей. Але шлях до планети недовгий, потрібно як слід підготуватися до подорожі. Тим більше життя в замкнутому просторі не цукор. Доведеться шукати один до одного підхід і навчитися домовлятися.

Крім всередині сімейних розборок небезпеки чатують і в космосі. Сім’ї належить пережити багато пригод, перш ніж вони зможуть дістатися до мети. Серіал Загублені в космосі 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисери: Тім Соутэм, Дебора Чоу, Стівен Серджик
Актори: Міна Сандвол, Моллі Паркер, Тобі Стівенс, Паркер Поузі, Макс Дженкінс, Тейлор Расселл, Ігнасіо Серричио, Амелія Берстін, Рази Джеффрі, Аджай Парих-Фризі


загрузка...