загрузка...


Нью-Йорк. Працівники спеціального корпусу поліції займаються переважно злочинами, вчиненими на сексуальному ґрунті. Детектив Елліот Стейблер і лейтенант Олівія Бенсон співробітники елітного підрозділу, які щодня стикаються з огидним виворотом людської натури. І змушені спостерігати, якими жахливими наслідками закінчується зіткнення нормальних людей з монстрами, одержимими сексуальними девіаціями. Особливості роботи впливають на особисте життя офіцерів і не дають абстрагуватися від ситуації навіть в той час, коли вони вже не перебувають на службі.

Постійне зіткнення з педофілами, насильниками і садистами тяжким вантажем лягає на душі співробітників спеціального корпусу. Впоратися зі складною специфікою роботи детективам допомагає психіатр ФБР Джордж Хуан, який теж може вивести на чисту воду злочинця або витягнути цінні відомості з свідків. Елліот і Олівія постійно повинні йти на компроміси з власною совістю і вищестоящим начальством.

У процесі розслідування їхнього життя регулярно наражаються на небезпеку від дій злочинців, які хотіли б приховати від сім’ї та суспільства свої жахливі вади. Серіал Закон і порядок. Спеціальний корпус 20 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Платт, Пітер Літо, Жан Де Сегонзак
Актори: Марішка Харгіта, Айс-Ті, Денн Флорек, Річард Белзер, Крістофер Мелоні, Б.Д. Вонг, Тамара Тюні, Келлі Гіддіш, Рауль Еспарза, Дайан Ніл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress