Скандально відома зірка для багатьох так і залишився загадкою. Про його пригоди складали масу легенд, як за життя, так і після смерті. Все, чим він займався, викликало масу уваги і суспільний резонанс. Людям було цікаво підняти завісу його особисте життя, і кожен мав намір дізнатися щось цікаве про інтимний бік медалі існування співака. Майкл Джексон – єдиний у своєму роді, хто зміг стати білим після декількох операцій одночасно. Крім того ця людина вписала своє ім’я в історію розвитку музичних кліпів, найяскравішими кліпами донині залишаються саме його. Кожен з них немов окрема історія або фільм, який хочеться дивитися, затамувавши подих.

Головні герої мають прямо відношення до цієї людини. Вони були колись його кращими друзями і саме разом з ними він проходив всі випробування і стає зіркою. Здається, що вони готові на все, щоб тільки довести до громадськості інтимні деталі свого минулого. Привселюдно в цьому документальному проекті вони готові заявити, що зірка їх домагався в сексуальному плані. Серіал Залишаючи Неверленд 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Переживши справжній шок від його посягань, вони поїхали з рідного міста, тому що не змогли більше існувати в тому світі, де він міг дістати їх в будь-який момент.

Режисер: Ден Рід
Актори: Стів Крупі, Маколей Калкін, Лоррейн Жан Каллен, Дженніфер Хадсон, Реймонд Халтман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress