У своєму новому екшн-серіалі Марвел представляє чергового героя Пекельної Кухні на ім’я «Залізний кулак 2», який стане четвертим учасником комікс команди Захисників (Шибайголова – Джессіка Джонс – Люк Кейдж – РК), яку студія готує до екранізації. У чому життєвий шлях Денні Ренда схожий на тяжкий хрест іншого нью-йоркського героя Брюса Уейна – щасливе дитинство переривається смертю батьків, далі молодий чоловік шукає натхнення в східних єдиноборствах і заспокоєння в нещадній боротьбі зі злочинністю. Батьки Денні загинули, коли хлопчикові ще не виповнилося й десяти років.

З тих пір слід Ренда-молодшого втрачається, але хлопець знайшов себе в бойових мистецтвах – його взяли під свою опіку воїни міфічного ордена К’ун-Наповнююча ун, які навчили юного Ренда всім премудростям своєї науки східних єдиноборств, а також легендарному прийому-удару Айрон Фіст. Серіал Залізний кулак 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це і стане його ім’ям, коли спадкоємець бізнес-імперії повернеться додому, щоб вершити правосуддя. Неймовірні здібності і рідкісна доблесть зроблять блудного сина Нью-Йорка одним з головних героїв міста.

Режисер: Ута Брізвітц, Мігель Сапочник
Актори: Фінн Джонс, Тобі Ніколс, Крейг Джераті, Сімона Кук, Джессіка Хенвік, Людовик Куто, Хосе Баес, Мюррей Бартлетт, Джеймс Хатчісон III, По Шадоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress