Марина з серіалу «Замок на піску» все своє життя присвятила вихованню свого улюбленого сина. Мати-одиначка безперервно працювала дні і ночі, щоб добре нагодувати і одягнути своє чадо. Коли хлопцеві виповнилося 18 років, то він твердо вирішив переїхати на постійне місце проживання в інше місто. Мати не хотіла відпускати від себе найріднішу людину, але їй довелося погодитися з рішенням хлопця. Тепер Марина залишилася в своєму будинку абсолютно одна. Близькі родичі і навіть кращі друзі давно забули про неї. Ця самотність негативно позначалося на моральному стані головної героїні.

Жінка закрилася в своєму будинку і зайвий раз навіть намагалася не виходити на вулицю. Правда, це було лише дрібницею в житті Марини, тому що в майбутньому доля зіграла злий жарт з нею. Будинок головної героїні згорів дотла. Все майно Марини було знищено.

Грошей не вистачало на існування, тому мати була змушена звернутися до сина. Той у свою чергу не допоміг матері. В голові у Марини закралася думка про самогубство. Серіал Замок на піску всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юрій Лейзеров
Актори: Катерина Олькіна, Артем Карасьов, Христина Кузьміна, Євген Шириков, Максим Антипов, Борис Хвошнянський, Катерина Носик, Оксана Базилевич, Валентина Нейморовец, В’ячеслав Коробіцин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress